Lucas Scott - Bailey Miller | Tullahoma High | 5 | 3.61 | 13.92 | 1 | 100 |
Hayden Fox - Owen Chamberland | Mt. Juliet | 5 | | 11.61 | 2 | 99 |
Parker Reed - Caleb Pierce | Walker Valley | 4 | 4.24 | 11.26 | 3 | 98 |
Zane O'Domirok - Thomas Brown | Lenior City | 4 | 4.03 | 9.31 | 4 | 97 |
Michael Evans - Colby McCrary | Whitwell | 4 | | 9.12 | 5 | 96 |
Dawson Gnewikow - Andrew Molino | Mt. Juliet | 5 | | 8.43 | 6 | 95 |
Stuart Roggli - Abbigail Roggli | GCHS Bass Team | 4 | | 8.22 | 7 | 94 |
Blake Delong - Asa Robertson | Warren Co | 3 | | 7.46 | 8 | 93 |
Brady Ducan - Mason Huddleston | Mt. Juliet | 4 | | 7.06 | 9 | 92 |
Ian Neff - Eli Varner | Anderson Co | 4 | | 7.03 | 10 | 91 |
Thomas Sanders - Caston Hensel | Summit | 3 | | 6.33 | 11 | 90 |
Ty Samples - Josh Willis | Whitwell | 3 | | 6.27 | 12 | 89 |
Jake Beihoffer - Bailey Faires | Soddy Daisy | 4 | | 6.11 | 13 | 88 |
Riley Henderson - Bryce Bland | Franklin County | 2 | 4.28 | 5.88 | 14 | 87 |
Zane Stewart - Jackson Still | Station Camp | 2 | | 5.46 | 15 | 86 |
Dale Scarbough - Brent Key | Lenior City | 3 | | 5.41 | 16 | 85 |
Garrison Goodwin - Noah Harper | Mt. Juliet | 3 | | 5.37 | 17 | 84 |
Ryan Prince - Kolby Reed | Mt. Pleasant | 3 | | 5.33 | 18 | 83 |
Cole Palmer - Caleb Maybrey | Franklin County | 3 | | 5.2 | 19 | 82 |
Grant Dees - Ben Freeman | GCHS Bass Team | 3 | | 5.19 | 20 | 81 |
Kaylen Puckett - Gauge Romero | Station Camp | 3 | | 5.19 | 20 | 81 |
Jack Gibson - Christopher Winters | Whitwell | 3 | | 5.09 | 22 | 79 |
Jacob Cross - Stratos Lay | Bradley Central | 3 | | 4.89 | 23 | 78 |
Weston Terry - Charlie Terry | Boyd Buchanan | 3 | | 4.79 | 24 | 77 |
Christian Wright - Blake Pemberton | Clinton High | 2 | | 4.78 | 25 | 76 |
Jacob Woods - Cole Rankin | Lenior City | 2 | | 4.74 | 26 | 75 |
Alyssa Taylor - Kolby Holcomb | Walker Valley | 3 | | 4.68 | 27 | 74 |
Ezra Smith - Devin Howard | Walker Valley | 3 | | 4.51 | 28 | 73 |
Thomas Forkum - Dylan Johnson | Mt. Juliet | 2 | | 4.4 | 29 | 72 |
Tanner Scruggs - Storm Cline | Anderson Co | 1 | 4.32 | 4.32 | 30 | 71 |
Drue Costner - Lake Clark | TN Reel Stars | 2 | | 4.13 | 31 | 70 |
Hayden Guthrie - Joe Irwin | Summit | 1 | | 4.05 | 32 | 69 |
Tyler Finley - Hayden Pugh | Mt. Pleasant | 2 | | 3.85 | 33 | 68 |
Grant Lawson - Keaton Lawson | Station Camp | 2 | | 3.76 | 34 | 67 |
Colby Thurmond - Braeden Thurmond | Coffee Co | 2 | | 3.51 | 35 | 66 |
Hunter Bolton - Tristion Hyatt | Mt. Pleasant | 2 | | 3.4 | 36 | 65 |
Brandon Bartley - Blake Lewis | Summit | 2 | | 3.12 | 37 | 64 |
Tanner Ham - Damon Toombs | Columbia Academy | 1 | | 2.71 | 38 | 63 |
Casey Briley - Luke Alexander | Gallatin | 2 | | 2.6 | 39 | 62 |
Ty Cobb - Kade Rochelle | Lawrence Co | 1 | | 2.38 | 40 | 61 |
Logan Dodd - Kade Pretzch | Summit | 1 | | 2.35 | 41 | 60 |
Adair Brockus - Patrick Singer | Pope John Paul II | 1 | | 2.03 | 42 | 59 |
Christopher Keeble - Dalton Bailey | Lenior City | 1 | | 2.02 | 43 | 58 |
Ethan Ashley - Quinton Steel | Franklin County | 1 | | 1.97 | 44 | 57 |
William Cothran - Ryan Cothran | Mt. Pleasant | 1 | | 1.87 | 45 | 56 |
Jacob Damron - Jase Damron | Tullahoma High | 1 | | 1.87 | 45 | 56 |
Ethan Holcomb - Anthony Morgan | Ravenwood | 1 | | 1.75 | 47 | 54 |
Chase Wiley - Mason Land | Tullahoma High | 1 | | 1.71 | 48 | 53 |
Chellan Cantrell - Skylar Ramsey | Whitwell | 1 | | 1.66 | 49 | 52 |
Trip Costello - Gavin Pulliam | Franklin High | 1 | | 1.61 | 50 | 51 |
Kaylee Townsend - Gracen Helton | Lenior City | 1 | | 1.56 | 51 | 50 |
Caleb Bridges - Watson Palmer | Mt. Juliet | 1 | | 1.54 | 52 | 49 |
Joseph White - Christopher Wise | Coffee Co | 1 | | 1.52 | 53 | 48 |
Case Anderson - Grant Hodosi | GCHS Bass Team | 1 | | 1.48 | 54 | 47 |
Connor Hicks (2) - Drake Hemby (2) | Ravenwood | 1 | | 1.42 | 55 | 46 |
Chase Duncan - Clay Quillin | Columbia Academy | 1 | | 1.4 | 56 | 45 |
Will Prater - Aiden Grissom | Warren Co | 1 | | 1.38 | 57 | 44 |
Aulden Matheny - Noah Ray | Tullahoma High | 1 | | 1.38 | 57 | 44 |
Kadyn Roysden - Bryson McFall | Lawrence Co | 1 | | 1.35 | 59 | 42 |
Austin Birdwell - Matthew Weaver | GCHS Bass Team | 1 | | 1.34 | 60 | 41 |
Hunter Jones - Cooper Bell | Hampshire Unit | 1 | | 1.33 | 61 | 40 |
Austin Clanton - Jerren Gieske | Lawrence Co | 1 | | 1.32 | 62 | 40 |
Isaiah Owens - Garrett Davis | Coffee Co | 1 | | 1.28 | 63 | 40 |
Evan Redic - Kyson Brown | Mt. Juliet | 1 | | 1.2 | 64 | 40 |
Garret Dees - Summer Dees | GCHS Bass Team | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Eli Stevenson - Peyton Price | GCHS Bass Team | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Bailey Talent - Bailey Pennycuff | Livingston Academy | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Dalton Powell - Baylor Layne | Whitwell | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Cameron Bankston - Spencer Minter | Whitwell | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Westin Moss - Nathan Powell | Whitwell | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Dawson Mason - Alex Gibson | Walker Valley | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Isaac Turner - Cam Rutledge | Coffee Co | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Cody Smith - Nathan Ferrel | Soddy Daisy | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Tyan Massengale - Brandon Bates | Soddy Daisy | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Brandon Wells - Dawson Wells | Coffee Co | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Dakota Wilson - Dylan Hamilton | Livingston Academy | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Chase Runions - Briar Carrol | Hampshire Unit | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Keegan Sanders - Mason Vann | Franklin County | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Trenton Vann - Jacob Gravitt | Franklin County | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Haley Fox - Doug Nelson | Bradley Central | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Noah Fitzgerald - Kelsie Vaugh | Hampshire Unit | | | 0 | 65 | 40 |
Noah Goodman - Connor Graham | Bradley Central | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Lane Lassiter - Johnathan Walls | Warren Co | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Liam Kelly - Kade Mellons | Hampshire Unit | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Sam Pierce - Peyton Moore | Tullahoma High | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Carter Nutt - Adrian Goleniewski | Backwoods Bassin | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Nathan Reynolds - Dylan Nutt | Backwoods Bassin | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Parker Grefrath - Jacob Whitehurst | Franklin High | | | 0 | 65 | 40 |
Abram House - Daniel Sherman | Franklin High | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Warren Smith - Jonathan Pendergrast | Central Magnet | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Jaymeson Hale - Easton Snider | Warren Co | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Cameron Troutman - Kirk Whiteside | Hampshire Unit | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Nathan King - Cole Palmertree | Franklin County | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Carter Walker - Brady Lafever | Upperman | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Hunter Sanders - Blale Mangrum | Coffee Co | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Brandon Harper - Joseph Post | Mt. Juliet | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Chase Bonee - Cole Duke | Lawrence Co | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Preston Bond - Russ Woodard | Summit | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Jacob Garms - Hogan Scott | Coffee Co | 3 | | 0 | 65 | 40 |
Shannah Frame - Jase Rice | Coffee Co | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Davis Jackson - Will Bennett | Summit | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Elijah Gibbons - Bryson Carwile | Livingston Academy | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Austin Hogan - Cory Blackburn | Tullahoma High | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Hunter Palmer - Hunter Jewell | Tullahoma High | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Alec Lancaster - Reese Atwood | Station Camp | 0 | | 0 | 65 | 40 |
AJ Busby - Macy Smith | Mt. Pleasant | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Bailey Beasley - Matthew McNaughton | Station Camp | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Peyton Finely - Joelton Nutt | Mt. Pleasant | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Garrett Sims - Cameron Hood | Summit | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Logan Williams - Baiely Silcox | Gallatin | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Hunter Tucker - Corban Kemp | Gallatin | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Harrison Wims - JT Minor | Gallatin | 0 | | 0 | 65 | 40 |
Robert Edwards - Alex Beard | Ravenwood | | | 0 | 65 | 40 |
Nolan Paladino - Karston Doud | Lincoln Co | 0 | | 0 | 65 | 40 |