1 | Jacob Woods - Cole Rankin | Lenior City | 5 | 17.45 | 5.32 | 100 |
2 | Westin Moss - Nathan Powell | Whitwell | 4 | 12.05 | 5.07 | 99 |
3 | Samuel Vandagriff - Matthew Vandagriff | Warren Co | 5 | 11.57 | | 98 |
4 | Jacob Cross - Stratos Lay | Bradley Central | 5 | 10.17 | | 97 |
5 | Grant Dees - Ben Freeman | GCHS Bass Team | 5 | 10.02 | | 96 |
6 | Peyton Swafford - Korbin Way | Sequatchie Co | 5 | 9.11 | | 95 |
7 | Tyler Millsaps - Dalton Kaylor | Sequoyah | 5 | 9.1 | 2.88 | 94 |
8 | Case Anderson - Grant Hodosi | GCHS Bass Team | 5 | 8.51 | | 93 |
9 | Garret Dees - Summer Dees | GCHS Bass Team | 5 | 8 | | 92 |
10 | Alyssa Taylor - Kolby Holcomb | Walker Valley | 5 | 7.97 | | 91 |
11 | Christian Wright - Blake Pemberton | Clinton High | 4 | 7.62 | | 90 |
12 | Tyler Layman - Seth Hodge | Sale Creek | 5 | 7.2 | 3.04 | 89 |
13 | Cameron Troutman - Kirk Whiteside | Hampshire Unit | 2 | 7.13 | 4.82 | 88 |
14 | Bailey Gallaher - Griffen Hopkins | East Hamilton | 3 | 6.59 | | 87 |
15 | Tyler Finley - Hayden Pugh | Mt. Pleasant | 5 | 6.53 | | 86 |
16 | Cole Palmer - Caleb Maybrey | Franklin County | 4 | 6.45 | | 85 |
17 | Hunter Flory - Austin Flory | Rhea Co | 3 | 6.05 | | 84 |
17 | Jake Beihoffer - Bailey Faires | Soddy Daisy | 4 | 6.05 | | 84 |
19 | Anthony Goins - Faith Brown | Walker Valley | 5 | 5.84 | | 82 |
20 | Blake Delong - Asa Robertson | Warren Co | 3 | 5.73 | | 81 |
21 | Corbet Sands - Lance Frazier | Walker Valley | 5 | 5.62 | | 80 |
22 | Stuart Roggli - Abbigale Roggli | GCHS Bass Team | 2 | 5.53 | 4.53 | 79 |
23 | Daniel Ridenour - Erik Espinoza | Lenior City | 5 | 5.49 | | 78 |
24 | Logan Phillips - Walker Brown | Soddy Daisy | 2 | 5.09 | | 77 |
24 | Carter Walker - Brady Lafever | Upperman | 3 | 5.09 | | 77 |
26 | Nathan Reynolds - Dylan Nutt | Backwoods Bassin | 3 | 4.61 | | 75 |
27 | Dale Scarbough - Brent Key | Lenior City | 1 | 4.54 | 4.54 | 74 |
28 | Zane O'Domirok - Thomas Brown | Lenior City | 4 | 4.53 | | 73 |
29 | Isaiah Owens - Garrett Davis | Coffee Co | 3 | 4.35 | | 72 |
30 | Harry James - Tripp Costello | Franklin High | 2 | 4.17 | | 71 |
31 | Tanner Ham - Brett Baucom | Columbia Academy | 3 | 4.06 | | 70 |
32 | Ethan Harris - Harley Muncey | Warren Co | 2 | 3.46 | | 69 |
33 | Parker Grefrath - Jacob Whitehurst | Franklin High | 1 | 3.41 | 3.41 | 68 |
34 | Lucas Scott - Bailey Miller | Tullahoma High | 4 | 3.33 | | 67 |
35 | Bryson Simms - Riley Butler | Sequoyah | 1 | 3.3 | | 66 |
36 | Andrew Bunch - Jacob Young | Bradley Central | 2 | 3.17 | | 65 |
37 | Ryan Prince - Kolby Reed | Mt. Pleasant | 2 | 3.11 | | 64 |
38 | Weston Terry - Charlie Terry | Boyd Buchanan | 2 | 2.86 | | 63 |
39 | Noah Varner - Nate Varner | Rhea Co | 2 | 2.78 | | 62 |
40 | Cody Smith - Nathan Ferrel | Soddy Daisy | 1 | 2.77 | | 61 |
41 | Heath Longwith - Eli Winkler | East Hamilton | 2 | 2.64 | | 60 |
42 | None - Nicholas Burnette | Walker Valley | 1 | 2.3 | | 59 |
43 | Jake Sorrells - Haydon Hammons | Lincoln Co | 1 | 2.24 | | 58 |
44 | Chase Runions - Briar Carrol | Hampshire Unit | 1 | 2.22 | | 57 |
45 | Sam Pierce - Peyton Moore | Tullahoma High | 1 | 2.2 | | 56 |
46 | Clayton Johnson - Luke Dillon | Livingston Academy | 2 | 2.18 | | 55 |
47 | Brandsford Dean - Austin Goins | Rhea Co | 1 | 2.17 | | 54 |
48 | Dalton Powell - Baylor Layne | Whitwell | 1 | 2.12 | | 53 |
49 | Drue Costner - Lake Clark | TN Reel Stars | 1 | 2.1 | | 52 |
50 | Riley Henderson - Bryce Bland | Franklin County | 1 | 2.08 | | 51 |
51 | Jacob Knobb - Kenneth Dykes | Franklin County | 2 | 2.05 | | 50 |
52 | Tyan Massengale - Brandon Bates | Soddy Daisy | 2 | 2.04 | | 49 |
53 | Austin Birdwell - Matthew Weaver | GCHS Bass Team | 1 | 1.89 | | 48 |
54 | Connor Hicks - Robert Edwards | Ravenwood | 1 | 1.88 | | 47 |
55 | Zackary Spears - Logan Johnson | Lenior City | 1 | 1.86 | | 46 |
56 | Eli Stevenson - Peyton Price | GCHS Bass Team | 1 | 1.82 | | 45 |
57 | Luke Fraley - Alex Atchley | Baylor | 1 | 1.81 | | 44 |
58 | Bryce Robbins - Daniel Tallent | Sequoyah | 2 | 1.8 | | 43 |
59 | Chellan Cantrell - Skylar Ramsey | Whitwell | 1 | 1.64 | | 42 |
59 | Bryce Griffith - Wesley DeVaney | Bradley Central | 1 | 1.64 | | 42 |
61 | Ty Samples - Josh Willis | Whitwell | 1 | 1.57 | | 40 |
61 | Haley Fox - Doug Nelson | Bradley Central | 1 | 1.57 | | 40 |
63 | Isaac Wagner - Bryson Cartwright | Bradley Central | 1 | 1.53 | | 40 |
64 | Abram House - Daniel Sherman | Franklin High | 1 | 1.52 | | 40 |
65 | Aydan Skinner - Bailey Davis | Walker Valley | 1 | 1.49 | | 40 |
66 | Jaymeson Hale - Easton Snider | Warren Co | 1 | 1.08 | | 40 |
67 | William Winters - | Walker Valley | 1 | 0.99 | | 40 |
68 | Brandon Isles - Ridge Boofer | Rhea Co | 1 | 0.98 | | 40 |
69 | Shannah Frame - Ceygan Thomas | Coffee Co | 1 | 0.88 | | 40 |
70 | Warren Smith - Jonathan Pendergrast | Central Magnet | 1 | 0.86 | | 40 |
71 | Ethan Ashley - Quinton Steel | Franklin County | 1 | 0.77 | | 40 |
72 | Marcus Borne - Daniel Green | GCHS Bass Team | 0 | 0 | | 40 |
72 | Clint Meeks - Rachel Shrum | GCHS Bass Team | 0 | 0 | | 40 |
72 | Tanner Scruggs - Storm Cline | Anderson Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Seth Moser - Reese Plemons | Sequoyah | | 0 | | 40 |
72 | Christopher Keeble - Dalton Bailey | Lenior City | 0 | 0 | | 40 |
72 | Bailey Talent - Bailey Pennycuff | Livingston Academy | 0 | 0 | | 40 |
72 | Cameron Bankston - Spencer Minter | Whitwell | 0 | 0 | | 40 |
72 | Michael Evans - Colby McCrary | Whitwell | 0 | 0 | | 40 |
72 | Jack Gibson - Christopher Winters | Whitwell | 0 | 0 | | 40 |
72 | Nick Hamilton - Dylan Pittman | Whitwell | 0 | 0 | | 40 |
72 | Micah Bryant - Garrick Robinson | Sequoyah | 0 | 0 | | 40 |
72 | Dylan Johnson - Noah Widick | Sequatchie Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Blake Schrader - Brady Turner | Sequatchie Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Matthew Griffith - Tre Smith | Sequatchie Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Alex Boles - | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Elijah Gibbons - Elijah Garret | Livingston Academy | | 0 | | 40 |
72 | Garrett White - Tanner Mclain | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Dawson Mason - Alex Gibson | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Ezra Smith - Devin Howard | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Parker Reed - Caleb Pierce | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Thomas Mielke - Noah McCumber | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Brett Johnson - Nathan Owenby | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Alex Davis - Logan Bell | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Mikayla Gale - Larkin Casteel | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Gavin Calhoun - Aaron Merryman | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Richard Frix - Corbin Grannon | Walker Valley | 0 | 0 | | 40 |
72 | Ethan Carr - Brady Huddleston | Livingston Academy | 0 | 0 | | 40 |
72 | Bryce Gurley - Jacob Evans | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Jeff McCormick - Curtis Grissom | Warren Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Jacob Frizzell - Trace Pack | Warren Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Caitlynn Bishop - Molly Gentry | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Isaac Turner - Cam Rutledge | Coffee Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Dakota Martin - Zach Stewart | Franklin County | 0 | 0 | | 40 |
72 | Gavin Myers - Jordan McMillien | Warren Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Brandon Wells - Dawson Wells | Coffee Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Will Prater - Aiden Grissom | Warren Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Drake Hemby - Alex Beard | Ravenwood | 0 | 0 | | 40 |
72 | Dakota Wilson - Dylan Hamilton | Livingston Academy | 0 | 0 | | 40 |
72 | Wyatt Montooth - Mitchel Watson | Livingston Academy | 0 | 0 | | 40 |
72 | Austin Clanton - Jerren Gieske | Lawrence Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Kadyn Roysden - Bryson McFall | Lawrence Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Braden Simms - Baylor Dulaney | Rhea Co | | 0 | | 40 |
72 | Keegan Sanders - Mason Vann | Franklin County | 0 | 0 | | 40 |
72 | Trenton Vann - Jacob Gravitt | Franklin County | 0 | 0 | | 40 |
72 | Drew Cagle - Ryan Harrison | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Noah Fitzgerald - Kelsie Vaugh | Hampshire Unit | 0 | 0 | | 40 |
72 | Trevor Casson - Triton Lay | Bradley Central | 0 | 0 | | 40 |
72 | Noah Goodman - Connor Graham | Bradley Central | 0 | 0 | | 40 |
72 | Nick Fain - Kenzie Truelove | Bradley Central | | 0 | | 40 |
72 | Lane Lassiter - Johnathan Walls | Warren Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Hunter Jones - Cooper Bell | Hampshire Unit | 0 | 0 | | 40 |
72 | Joshua Walker - Mathew Butcher | Warren Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Haden Sowder - Madeline Marenic | East Hamilton | 0 | 0 | | 40 |
72 | Liam Kelly - Kade Mellons | Hampshire Unit | 0 | 0 | | 40 |
72 | Carter Nutt - Adrian Goleniewski | Backwoods Bassin | 0 | 0 | | 40 |
72 | Joseph White - Christopher Wise | Coffee Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Aulden Matheny - Eli Cox | Tullahoma High | 0 | 0 | | 40 |
72 | Macky McCrary - Dylan Orick | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Cole Jackson - Stormie McBay | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Hunter Pressley - Dillon Nelson | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | William Cothran - Ryan Cothran | Mt. Pleasant | 0 | 0 | | 40 |
72 | Fith Brown - Anthony Goins | Walker Valley | | 0 | | 40 |
72 | Allison Frizell - James Gravitte | Sale Creek | 0 | 0 | | 40 |
72 | Ryan Campbell - Caleb Godsey | Rhea Co | 0 | 0 | | 40 |
72 | Nathan King - Cole Palmertree | Franklin County | 0 | 0 | | 40 |
72 | Carson Wyrick - Nick Ogle | First Baptist Acad | 0 | 0 | | 40 |
72 | Emilee Scott - | White County | 0 | 0 | | 40 |