Samuel Vandagriff - Matthew Vandagriff | Warren Co | 5 | 5.47 | 22.44 | 1 | 100 |
Isaiah Owens - Garrett Davis | Coffee Co | 5 | 4.45 | 15.93 | 2 | 99 |
Ezra Smith - Devin Howard | Walker Valley | 5 | | 15.91 | 3 | 98 |
Dawson Gnewikow - Andrew Molino | Mt. Juliet | 5 | | 14.96 | 4 | 97 |
Christian Wright - Dylan Henderson | Clinton High | 4 | 4.53 | 13.69 | 5 | 96 |
Chad Sentell - Mason Potter | White House | 4 | 5.02 | 13 | 6 | 95 |
Christopher Keeble - Dalton Bailey | Lenior City | 5 | | 12.77 | 7 | 94 |
Haden Beasley - Andrew Riggins | Livingston Academy | 5 | | 10.74 | 8 | 93 |
Micah Bryant - Garrick Robinson | Sequoyah | 5 | | 10.7 | 9 | 92 |
Elijah Gibbons - Bryson Carwile | Livingston Academy | 5 | | 10.39 | 10 | 91 |
Jacob Woods - Cole Rankin | Lenior City | 5 | | 10.3 | 11 | 90 |
Dalton Powell - Baylor Layne | Whitwell | 3 | 5.79 | 9.56 | 12 | 89 |
Jake Beihoffer - Bailey Faires | Soddy Daisy | 4 | | 9.1 | 13 | 88 |
Austin Wadzinski - Nathan Welch | Franklin HS | 5 | | 8.85 | 14 | 87 |
Will Prater - Aiden Grissom | Warren Co | 5 | | 8.47 | 15 | 86 |
Grant Dees - Ben Freeman | GCHS Bass Team | 3 | | 8.4 | 16 | 85 |
Bailey Talent - Bailey Pennycuff | Livingston Academy | 5 | | 7.89 | 17 | 84 |
Brandon Harper - Joseph Post | Mt. Juliet | 4 | | 7.46 | 18 | 83 |
Dakota Wilson - Dylan Hamilton | Livingston Academy | 2 | | 7.18 | 19 | 82 |
Mason Wade - Colton Collier | Jackson Co | 5 | | 6.92 | 20 | 81 |
Westin Moss - Nathan Powell | Whitwell | 2 | 4.25 | 6.73 | 21 | 80 |
Ty Samples - Josh Willis | Whitwell | 5 | | 6.64 | 22 | 79 |
Jeff McCormick - Curtis Grissom | Warren Co | 2 | | 6.59 | 23 | 78 |
Keegan Flemming - Colton Elrod | Upperman | 4 | | 6.43 | 24 | 77 |
Brady Ducan - Mason Huddleston | Mt. Juliet | 4 | | 6.17 | 25 | 76 |
Logan Williams - Baiely Silcox | Gallatin | 3 | | 5.97 | 26 | 75 |
Parker Reed - Caleb Pierce | Walker Valley | 3 | | 5.24 | 27 | 74 |
Warren Smith - Jonathan Pendergrast | Central Magnet | 2 | | 5.03 | 28 | 73 |
Casey Briley - Luke Alexander | Gallatin | 1 | | 4.26 | 29 | 72 |
Noah Harper - Dylan Johnson | Mt. Juliet | 1 | | 4.18 | 30 | 71 |
Cameron Bankston - Spencer Minter | Whitwell | 2 | | 4.15 | 31 | 70 |
Parker Grefrath - Jacob Whitehurst | Franklin High | 2 | | 3.84 | 32 | 69 |
Ryan Prince - Kolby Reed | Mt. Pleasant | 1 | | 3.47 | 33 | 68 |
Micha Scoggins - Bryson Johnson | Jackson Co | 1 | | 3.21 | 34 | 67 |
Nathan Reynolds - Dylan Nutt | Backwoods Bassin | 1 | | 3.1 | 35 | 66 |
Carter Walker - Brady Lafever | Upperman | 1 | | 3.06 | 36 | 65 |
Aaron Riggs - James Riggs | Mt. Pleasant | 1 | | 3.06 | 36 | 65 |
Kaylen Puckett - Gauge Romero | Station Camp | 1 | | 2.84 | 38 | 63 |
Zach Coppinger - Kyle Weddington | Soddy Daisy | 1 | | 2.71 | 39 | 62 |
Ethan Carr - Brady Huddleston | Livingston Academy | 2 | | 2.68 | 40 | 61 |
Asher Talbot - Issac Talbot | Station Camp | 1 | | 2.49 | 41 | 60 |
Caleb Bridges - Watson Palmer | Mt. Juliet | 2 | | 2.41 | 42 | 59 |
Brandon Wells - Dawson Wells | Coffee Co | 1 | | 2.4 | 43 | 58 |
Hayden Fox - Owen Chamberland | Mt. Juliet | 2 | | 2.25 | 44 | 57 |
Colby Thurmond - Braeden Thurmond | Coffee Co | 1 | | 2.05 | 45 | 56 |
John Austin Birdwell - Kyle Warren | Gallatin | 1 | | 1.97 | 46 | 55 |
Blake Delong - Asa Robertson | Warren Co | 1 | | 1.81 | 47 | 54 |
Ethan Ashley - Quinton Steel | Franklin County | 2 | | 1.61 | 48 | 53 |
Zane Stewart - Jackson Still | Station Camp | 1 | 1.61 | 1.61 | 48 | 53 |
Ethan Harris - Harley Muncey | Warren Co | 1 | | 1.6 | 50 | 51 |
Stuart Roggli - Abbigail Roggli | GCHS Bass Team | 1 | | 1.41 | 51 | 50 |
Brayden Shockely - Adam Simmons | Van Buren | 1 | | 1.4 | 52 | 49 |
Grant Lawson - Keaton Lawson | Station Camp | 1 | | 1.25 | 53 | 48 |
Wyatt Montooth - Mitchel Watson | Livingston Academy | 1 | | 1.16 | 54 | 47 |
Harrison Wims - JT Minor | Gallatin | 1 | | 1.1 | 55 | 46 |
Chase Wiley - Mason Land | Tullahoma High | 1 | | 1.08 | 56 | 45 |
Austin Birdwell - Matthew Weaver | GCHS Bass Team | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Garret Dees - Summer Dees | GCHS Bass Team | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Tanner Scruggs - Storm Cline | Anderson Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Chellan Cantrell - Skylar Ramsey | Whitwell | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Michael Evans - Colby McCrary | Whitwell | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Jack Gibson - Christopher Winters | Whitwell | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Nick Hamilton - Dylan Pittman | Whitwell | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Dale Scarbough - Brent Key | Lenior City | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Zane O'Domirok - Thomas Brown | Lenior City | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Jacob Frizzell - Trace Pack | Warren Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Isaac Turner - Cam Rutledge | Coffee Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Logan Phillips - Walker Brown | Soddy Daisy | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Tyan Massengale - Brandon Bates | Soddy Daisy | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Gavin Myers - Jordan McMillien | Warren Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Clayton Johnson - Luke Dillon | Livingston Academy | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Weston Terry - Charlie Terry | Boyd Buchanan | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Lane Lassiter - Johnathan Walls | Warren Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Joshua Walker - Mathew Butcher | Warren Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Lucas Scott - Bailey Miller | Tullahoma High | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Carter Nutt - Adrian Goleniewski | Backwoods Bassin | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Abram House - Daniel Sherman | Franklin High | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Riley Henderson - Bryce Bland | Franklin County | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Jaymeson Hale - Easton Snider | Warren Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Tyler Finley - Hayden Pugh | Mt. Pleasant | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Ian Neff - Eli Varner | Anderson Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Reece Hawthorn - Seth Blocker | Boyd Buchanan | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Hunter Palmer - Hunter Jewell | Tullahoma High | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Alec Lancaster - Reese Atwood | Station Camp | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Kaylee Townsend - Gracen Helton | Lenior City | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Hunter Tucker - Corban Kemp | Gallatin | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Evan Redic - Kyson Brown | Mt. Juliet | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Daniel Hill - Ben Boswell | Livingston Academy | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Isaiah Dodson - Jacob Davidson | Mt. Juliet | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Thomas Forkum - Garrison Goodwin | Mt. Juliet | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Robert Dishman - Zach Bennett | Van Buren | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Alyssa Taylor | Walker Valley | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Whitt Terry | Livingston Academy | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Orion Feaster - Jacob Wilson | Livingston Academy | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Katie Nelson - Levi Worley | Livingston Academy | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Brandon Sales - Marshel Smith | Lenior City | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Adam Petty - Joe White | Coffee Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Austin Melton - Brady Dickerson | Livingston Academy | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Hunter Conatser - Luke Patton | York Institute | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Emily Shelton - Jacque Crossland | Coffee Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Adam LaLance - Jackson White | Siegel | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Cameron Crotts - Victoria Searcy | Station Camp | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Bailey Beasley - Jonathan Nicholson | Station Camp | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Noah Gregory - Chase Clendenin | Station Camp | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Noah Park - Ryan Chapman | Station Camp | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Trip Costello - Peyton Cork | Franklin High | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Coale Gamble - | South Pittsburg | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Jacob Cross - Robert Goodner | Bradley Central | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Braden Laffew - Zach Gibson | York Institute | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Kolby Holcomb - | Walker Valley | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Grant Burckhard - Cole Carbonaro | Cookeville | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Dalton Vaughn - Bryson Cole | White County | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Hunter Hayle - Garrett Fellers | Coffee Co | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Thomas Mingle - Michael Bivens | Siegel | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Dristin Jared - Luke Harris | Upperman | 0 | | 0 | 57 | 40 |
Seth Brown - Austin Strong | Mt. Juliet | 0 | | 0 | 57 | 40 |