1 | Samuel and Matthew Vandagriff * | Warren Co. | 5 | 15.29 | 4.48 | 100 |
2 | Jacob Woods - Austin Winter | Lenior City | 5 | 14.19 | 4.35 | 99 |
3 | Daniel Hobbs - Sam Hobbs * | Warren Co. | 5 | 13.84 | 4.82 | 98 |
4 | Chad Sentell - Mason Potter | White House | 5 | 12.05 | | 97 |
5 | Parker Reed - James Gravitte | Sale Creek | 5 | 11.7 | 4.48 | 96 |
6 | Isaac Turner - Cam Rutledge | Coffee Co. | 5 | 10.52 | | 95 |
7 | Kole Palmer - Caleb Maybrey | Franklin Co. | 5 | 10.43 | | 94 |
8 | Samuel Morgan - Chandler Guffey | Grundy Co. | 5 | 10.23 | | 93 |
9 | Dakota Wilson - Elijah Garrett | Livingston Acad | 5 | 10.16 | | 92 |
10 | Luke Byerly - Bryson Mills | Brentwood High | 5 | 9.64 | | 91 |
11 | Will Schibig - Austin McWhirter * | Gallatin High | 5 | 9.53 | | 90 |
12 | Kyle Ingleburger - Kyle Palmer | Grundy Co. | 5 | 9.37 | | 89 |
13 | Ben Franklin - Marcus Borne | Grundy Co. | 5 | 9.34 | | 88 |
14 | Micah Bryant - Garick Robinson | Sequoyah High | 5 | 9.3 | | 87 |
15 | Jackson Viall - Wyatt Springer * | Gallatin High | 5 | 8.57 | | 86 |
16 | Case Anderson - Grant Hodosi | Grundy Co. | 5 | 8.24 | | 85 |
17 | Ben Grizzell - Peyton Cork | Franklin High | 4 | 8.13 | 3.85 | 84 |
18 | Josh Crabtree - Zachary Portillo * | York Institute | 5 | 7.75 | | 83 |
19 | Johonny Herren - Augustus Sullivan * | Van Buren Co | 3 | 7.51 | | 82 |
20 | Dylan Summers - Eli Payne | White Co. | 5 | 7.34 | | 81 |
21 | Tyan Massengale - Braxton Reid * | Soddy Daisy | 3 | 7.34 | | 80 |
22 | Colby McCrary - Jack Gipson * | Whitwell High | 5 | 6.9 | | 79 |
23 | Dalton Vaughn - Grayson Birdwell | White Co. | 3 | 6.62 | | 78 |
24 | Brandsford Dean - Austin Goins | Rhea County | 3 | 6.55 | | 77 |
25 | Ezra Smith - Devin Howard | Walker Valley | 4 | 6.16 | | 76 |
26 | Hayden Robbins - Cole Crosland | White Co. | 3 | 6.15 | | 75 |
27 | Blake Delong - Asa Robertson * | Warren Co. | 2 | 6.07 | 4.55 | 74 |
28 | Hunter Conaster - Luke Patton | York Institute | 2 | 6.06 | | 73 |
29 | Robert Dishman - Tristen Herren * | Van Buren Co | 2 | 5.83 | | 72 |
30 | Tanner McClain - Garrrett White | Rhea County | 4 | 5.62 | | 71 |
31 | Thomas Smith - Tucker Hooker | Sale Creek | 3 | 5.31 | | 70 |
32 | Baylor Layne - Dalton Powell * | Whitwell High | 2 | 5.3 | | 69 |
33 | Tyler Price - Wade Sneed | Rhea County | 2 | 5.21 | | 68 |
34 | Evan Cauthron - Hayden Fox | Mt. Juliet | 1 | 5.02 | 5.02 | 67 |
35 | Will Norton - Peyton Knowles | McClain Christian | 2 | 4.79 | | 66 |
36 | Spencer Minter - Cameron Bankston * | Whitwell High | 3 | 4.65 | | 65 |
37 | James Riggs - Ryan Cothran | Mt. Pleasant | 3 | 4.27 | | 64 |
38 | Bailey Fain - Dalton Harrison | Lenior City | 4 | 4.2 | | 63 |
39 | Ethan Harris - Jordan McMillen | Warren Co. | 3 | 4.07 | | 62 |
40 | Grant Dees - Ben Freeman | Grundy Co. | 1 | 3.59 | | 61 |
41 | Caleb Crabtree - Trent Boyett | Lincoln Co | 2 | 3.4 | | 60 |
42 | Jake Beihoffer - Bailey Faires * | Soddy Daisy | 2 | 3.18 | | 59 |
43 | Grant Lawson - Gauge Romero * | Station Camp | 2 | 3.05 | | 58 |
44 | Jake Sorrells - Clay Gentry | Lincoln Co | 2 | 3.05 | | 57 |
45 | Jeff McCormick - Douglas Nelson * | Warren Co. | 1 | 3.01 | | 56 |
46 | Braeden and Colby Thurmond | Coffee Co. | 1 | 2.9 | | 55 |
47 | Kolby Holcomb - Jacob Cross | Bradley Central | 1 | 2.82 | | 54 |
48 | Harry James - Trip Costello | Franklin High | 2 | 2.81 | | 53 |
49 | Chase Cantrell - Nathan Powell * | Whitwell High | 1 | 2.7 | | 52 |
50 | Cole Jackson - Eli Gates | Rhea County | 1 | 2.48 | | 51 |
51 | Tyler Finley - Hayden Pugh | Mt. Pleasant | 1 | 2.47 | | 50 |
52 | J.T. Minor - Jordin Rosasco * | Gallatin High | 1 | 2.46 | | 49 |
53 | Karston Doud - Nolan Paladino | Lincoln Co | 2 | 2.3 | | 48 |
54 | Thomas Sanders - Will Bennett | Summitt High | 2 | 2.27 | | 47 |
55 | Brandon Bates - Logan Phillips * | Soddy Daisy | 1 | 2.14 | | 46 |
56 | Rand Schneck - Logan Swafford | Bradley Central | 1 | 1.8 | | 45 |
57 | Hunter Flory - Austin Flory | Rhea County | 1 | 1.5 | | 44 |
58 | Ethan Ashley - Quinton Steel | Franklin Co. | 1 | 1.49 | | 43 |
59 | Bailey Silcox - Dalton Cox | Gallatin High | 1 | 1.42 | | 42 |
60 | Alex Boles | Rhea County | 1 | 1.11 | | 41 |
61 | Orion Feaster - Thomas Trevino | Livingston Acad | 1 | 0.97 | | 40 |
62 | Eli Stevenson - Matthew Banks | Grundy Co. | 1 | 0.93 | | 40 |
63 | Stuart Roggli - Abigail Roggli | Grundy Co. | 0 | 0 | | 40 |
63 | Cody Simmons - Dakota Mitchell * | Van Buren Co | 0 | 0 | | 40 |
63 | Lawson Bradley - Colton Brewer | Siegel High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Alec Lancaster - Kalen Puckett * | Station Camp | 0 | 0 | | 40 |
63 | Hudson White - Brennan Jay | Franklin High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Clay Johnson - Keller Morel | Livingston Acad | 0 | 0 | | 40 |
63 | Hunter Presley - Dillon Nelson | Rhea County | 0 | 0 | | 40 |
63 | Chellan Cantrell - Mattie Powell * | Whitwell High | 0 | 0 | | 40 |
63 | James Robinson - Bryce Naughton * | Summitt High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Dylan Pittman - Michael Evans * | Whitwell High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Wesley Jacks - Tyler Hommerding | Lincoln Co | 0 | 0 | | 40 |
63 | AJ Busby - John Michael Bolton | Mt. Pleasant | 0 | 0 | | 40 |
63 | Thomas Mingle - Daniel Hall | Siegel High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Bryce Gurley - Dylan Orick | Rhea County | 0 | 0 | | 40 |
63 | Peyton Finley - Joelton Nutt | Mt. Pleasant | 0 | 0 | | 40 |
63 | Mike Frick - Kyle McMeen | Franklin High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Tyler Simmons - Nathan Thrower | Lincoln Co | 0 | 0 | | 40 |
63 | Kyle Wetjen - Josh Price | Lincoln Co | 0 | 0 | | 40 |
63 | Jacob Gardner - Jason Blevins | Rhea County | 0 | 0 | | 40 |
63 | Sawyer Baldwin - Edward Wiley | York Institute | 0 | 0 | | 40 |
63 | Nathan Welch - Austin Wadzinski | Franklin High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Joshua Walker - Mathew Butcher | Warren Co. | 0 | 0 | | 40 |
63 | Caydan Ferrell | Livingston Acad | 0 | 0 | | 40 |
63 | Bailey Talent - Bailey Pennycuff | Livingston Acad | 0 | 0 | | 40 |
63 | Jerren Gieske - Will Daniels | Lawrence Co | 0 | 0 | | 40 |
63 | Jessie Hummel | Livingston Acad | 0 | 0 | | 40 |
63 | Hunter Yates - Luke Alexander * | Gallatin High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Ethan Carr - Brady Huddleston | Livingston Acad | 0 | 0 | | 40 |
63 | Luke Fraley - Alex Atchley | Baylor School | 0 | 0 | | 40 |
63 | Isaac Brewington - Hayden Merrell | Mt. Juliet | 0 | 0 | | 40 |
63 | Seth Smith - Bryson Cole | White Co. | 0 | 0 | | 40 |
63 | Alex Gault - Conner Phillips | Lincoln Co | 0 | 0 | | 40 |
63 | Tyler Pruitt - Ryan Prince | Mt. Pleasant | 0 | 0 | | 40 |
63 | Braxton Hutson - Emilee Scott | White Co. | 0 | 0 | | 40 |
63 | Adam LaLance - Will LaLance | Siegel High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Noah Gregory - Chance Clendenin * | Station Camp | 0 | 0 | | 40 |
63 | Preston Bond - Russ Woodard | Summitt High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Brayden Shockley - Austin Delong | Van Buren Co | 0 | 0 | | 40 |
63 | Cailey Champman - Colby Reed | Mt. Pleasant | 0 | 0 | | 40 |
63 | Austin Alexander - Tanner Lynch * | Gallatin High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Wesley DeVaney - Nick Fain | Bradley Central | 0 | 0 | | 40 |
63 | Parker Grefrath - ??? | Franklin High | 0 | 0 | | 40 |
63 | Noah and Nate Varner | Rhea County | 0 | 0 | | 40 |
63 | Austin Birdwell - Hunter Christian | Grundy Co. | 0 | 0 | | 40 |
63 | Brandon Iles - Ridge Boofer | Rhea County | 0 | 0 | | 40 |
63 | Owen Harrington | Gallatin High | 0 | 0 | | 40 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |