1 | Garick Robinson - Micah Bryant | Sequoyah | 4 | 12.46 | 4.01 |
2 | Austin Birdwell - Hunter Christian | Grundy Co | 5 | 12.37 | |
3 | Jacob Woods - Austin Winter | Lenoir City | 3 | 9.59 | 5.61 |
4 | AJ Yother - Brittany Harris | Rhea County | 3 | 8.68 | 4.07 |
5 | Samuel - Matthew Vandagriff | Warren Co | 5 | 8.59 | |
6 | Jacob Knobb - Kenneth Dykes | Franklin Co | 3 | 8.58 | |
7 | Griffin Hopkins - Bailey Gallaher | East Hamilton | 4 | 7.17 | |
8 | Tyan Massengale - Braxton Reid | Soddy Daisy | 3 | 7.13 | |
9 | Brandon Iles - Tucker Mathis | Rhea County | 2 | 6.56 | 4.11 |
10 | Case Anderson - Grant Hodosi | Grundy Co | 2 | 5.96 | |
11 | Corbett Sands - Bryce Rapson | Walker Valley | 2 | 5.75 | |
12 | Braeden & Colby Thurmond | Coffee Co | 2 | 5.25 | |
13 | Bransford Dean | Rhea County | 2 | 5.19 | |
14 | Dakota Wilson - Elijah Garrett | Livingston Acad | 2 | 5.17 | 3.48 |
15 | Ethan Manley - Alex Boles | Rhea County | 2 | 5.07 | |
16 | Grant Dees - Ben Freeman | Grundy Co | 2 | 4.15 | |
17 | Tyler Price - Wade Sneed | Rhea County | 2 | 4.1 | |
18 | Ethan Harris - Jordan McMillen | Warren Co | 2 | 4.03 | |
19 | Jake Beihoffer - Bailey Faires | Soddy Daisy | 3 | 3.91 | |
20 | Braden Shockley - Matthew Brock | Van Buren Co | 2 | 3.82 | |
21 | Mackey McCrary - Jackson Lytle | Rhea County | 2 | 3.79 | |
22 | Kole Palmer - Caleb Maybrey | Franklin Co | 1 | 3.74 | 3.74 |
23 | Austin Goins - Bryar Goins | Rhea County | 2 | 3.72 | |
24 | Kolby Holcomb - Jacob Cross | Bradley Central | 1 | 3.65 | 3.65 |
25 | Will Norton - Peyton Knowles | McClain Christian | 1 | 3.63 | |
26 | Thomas Smith - Tucker Hooker | Sale Creek | 2 | 3.62 | |
27 | Bailey Fain - Dalton Harrison | Lenoir City | 1 | 3.54 | |
28 | Jessie Hummel - Josh White | Livingston Acad | 1 | 3.3 | 3.3 |
29 | Daniel Hobbs - Sam Hobbs | Warren Co | 1 | 3.29 | |
30 | Bryce Bland - Riley Henderson | Franklin Co | 1 | 2.92 | |
31 | Blake Delong - Asa Robertson | Warren Co | 1 | 2.59 | |
32 | Tyler Finley - Hayden Pugh | Mt Pleasant | 1 | 2.57 | |
33 | Gabe Dempsey - Kegan Sanders | Franklin Co | 1 | 2.5 | |
34 | Hunter Flory - Austin Flory | Rhea County | 1 | 2.46 | |
35 | Alyson Frizzell - Makayla Collins | Sale Creek | 1 | 2.45 | |
36 | Lance Fraizier - Davin Flowers | Walker Valley | 1 | 2.35 | |
37 | Robert Dishman - Zack Bennett | Van Buren Co | 1 | 2.33 | |
38 | Bryce Gurley - Dylan Orick | Rhea County | 1 | 2.25 | |
39 | Dalton Powell - Baylor Layne | Whitwell | 1 | 1.92 | |
40 | Tanner McClain - Garrett White | Rhea County | 1 | 1.86 | |
41 | Ryan Sliger - Joseph Sliger | Warren Co | 1 | 1.74 | |
42 | Devin Howard - Ezra Smith | Walker Valley | 1 | 1.72 | |
43 | Harrison Heins | Knox Bearden | 1 | 1.69 | |
44 | Aaron Riggs - Cailey Champman | Mt Pleasant | 1 | 1.65 | |
45 | Ethan Carr - Clay Johnson | Livingston Acad | 1 | 1.63 | |
46 | Treavor Winn - Noah Macumber | Walker Valley | 1 | 1.56 | |
47 | Luke Fraley - Alex Atchley | Baylor | 1 | 1.17 | |
48 | Chase Foshee - Collin Foshee | Mt Pleasant | 0 | 0 | |
48 | Garrett Hall - Tyler Conley | Rhea County | 0 | 0 | |
48 | Hogan Scott - Jacob Garms | Coffee Co | 0 | 0 | |
48 | Holden James - Jordan Allazzam | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | Colby Reed - AJ Busby | Mt Pleasant | 0 | 0 | |
48 | Chase Cantrell - Nathan Powell | Whitwell | 0 | 0 | |
48 | Issac Turner - Cam Rutledge | Coffee Co | 0 | 0 | |
48 | Cole Jackson - Eli Gates | Rhea County | 0 | 0 | |
48 | Bailey Talent - Bailey Penncuff | Livingston Acad | 0 | 0 | |
48 | Zack Tolliver - Blake Snook | Warren Co | 0 | 0 | |
48 | Bryan Speller - Cameron Nixon | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | Hunter McClain - Gavin McConachie | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | John Shaver - Ridge Boofer | Rhea County | 0 | 0 | |
48 | James Pinkard - Joseph Johnson | Central High | 0 | 0 | |
48 | Kyle Ingleburger - Kyle Palmer | Grundy Co | 0 | 0 | |
48 | Madi Hodge - Noah Hamilton | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | Alex Gibson - Nathan Ownby | Walker Valley | 0 | 0 | |
48 | Parker Reed - James Gravitte | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | Austin Thompson - Caleb Burton | Midway High | 0 | 0 | |
48 | Eli Winkler - Heath Longwith | East Hamilton | 0 | 0 | |
48 | Tyler Pruitt - Ryan Prince | Mt Pleasant | 0 | 0 | |
48 | Mattie Powell - Chellan Cantrell | Whitwell | 0 | 0 | |
48 | Brendin Pederson - Ben Franklin | Walker - Grundy | 0 | 0 | |
48 | Stuart Roggli - Mason Warner | Grundy Co | 0 | 0 | |
48 | Tristan Holt - Baker Zink | East Hamilton | 0 | 0 | |
48 | Logan Galloway - Michael Covington | East Hamilton | 0 | 0 | |
48 | Haden Sowder - Mitchel Cato | East Hamilton | 0 | 0 | |
48 | Blake Mangrum - Taylor Fletcher | Coffee Co | 0 | 0 | |
48 | Hunter Sanders - Brayden Majors | Coffee Co | 0 | 0 | |
48 | James Riggs - Ryan Cothran | Mt Pleasant | 0 | 0 | |
48 | Christopher Keeble - Dalton Bailey | Lenoir City | 0 | 0 | |
48 | Logan Phillips - Brandon Bates | Soddy Daisy | 0 | 0 | |
48 | Colby McCrary - Jack Gibson | Whitwell | 0 | 0 | |
48 | Cameron Bankston - Spencer Minter | Whitwell | 0 | 0 | |
48 | Alyssa Taylor - Thomas Arrendale | Walker Valley | 0 | 0 | |
48 | Luke Roberts - John Roberts | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | Kaleb James - Davey Warf | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | Jeff McCormick - Douglas Nelson | Warren Co | 0 | 0 | |
48 | Samuel Morgan - Chandler Guffey | Grundy Co | 0 | 0 | |
48 | Orion Feaster - Thomas Trevino | Livingston Acad | 0 | 0 | |
48 | Noah Varner - Nate Varner | Rhea County | 0 | 0 | |
48 | Gavin Nation - Dakota Holder | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | Joshua Walker - Mathew Butcher | Warren Co | 0 | 0 | |
48 | Jack Vineyard - Keylon Hickey | Sale Creek | 0 | 0 | |
48 | Caitlynn Bishop - Molly Gentry | Rhea County | 0 | 0 | |
48 | Gage Walker - Kaylan Rakestraw | Central High | 0 | 0 | |
| | | | | |